Levné Ubytování Lipno

Hledáte levné ubytování Lipno? Pomůžeme vám ho najít. Existuje několik kvalitních možností kde se ubytovat a vychutnat si tak krásy Šumavského Národního parku jak v zimním tak letním období. Levné ubytování Lipno hledá většina potencionálních zákazníků. Na základě toho můžeme doporučit osvědčené ubytování pro vaše cesty, dovolené či lyžařské víkendy.

Levné Ubytování Lipno

Velice žádanými apartmány v okolí Lipna a Lipenské přehrady jsou Apartmány Lípa v blízkosti lyžařského skiareálu. Ceny se zde pohybují okolo příjemných 1500,-Kč za 1 noc v lyžařské sezóně a mimo lyžařskou sezónu pouze 1200,-Kč za paraván pro 4 osoby.

Za další levné ubytování Lipno se dá považovat Apartmány Jezerka, které se nachází v podhůří Šumavy nedaleko jižního cípu Lipenské přehrady. Ceny jsou na příjemných 150-415,-Kč za osobu na noc. Levné ubytování Lipno hledají především rodiny s dětmi nebo lidé vyhledávající extremní sporty jako jsou sjezdy na kole, paragliding, či windsurfing na Lipenské přehradě.

Další webové stránky s relevantní tématikou: NewYorkTravel.cz, HotelyPariz.cz, UbytovaniBrusel.cz, HotelyLondyn.cz, UbytovaniVarsava.cz, a další